Pierwsza wygrana i zdobycie jednego z moich celów

29 Marca 2018
​25.03.2018r. Moja drużyna zagrała swój pierwszy mecz ligowy w tym roku. Jednak nie mogłem zagrać z powodu wcześniejszej choroby.Postanowiłem, że przyjadę wesprzeć chłopaków w tak ważnej chwili i im pokibicuję. Jednak podczas meczu nasz kapitan doznał kontuzji kolana, a bardziej szczegółowo mówiąc zwichnął rzepkę. Stało się to w 23 minucie, a wtedy remisowaliśmy 0:0 z Żuławami Nowy Dwór Gdański. Przyjechała po niego karetka i zabrała do szpitala, a ja wszystkich motywowałem, żeby dali z siebie wszystko i wygrali dla niego ten mecz. Kiedy zakończył się mecz wynik był bardzo wyskoki 6:0 dla nas! Wszyscy się cieszyliśmy ze zwycięstwa w tak ważnym meczu, a ja zostałem nowym kapitanem mojej drużyny. Będę bardzo się starał i na następnym meczu 31.03.2018r. w Czersku doprowadzę mój zespół do zwycięstwa. Taki mam plan.
Zapraszam do zawartego w treści linku, który przenosi na stronę "Łączy nas piłka" gdzie jest rozpiska meczy mojej drużyny. Można tam zobaczyć szczegóły następnych spotkań oraz miejsce i czas rozgrywki. Bardzo chętnie zapraszam na następne mecze mojej drużyny, Kibice mile widziani.Pozdrawiam Maciek!
Maciej Węgrzyński


29 Grudnia 2018 Grudniowy czas 29 Listopada 2018 Przemyślenia listopadowe i niespodziewana zima 7 Listopada 2018 Mistrzostwa Polski i Gdańska 28 Września 2018 Powrót do szkoły 29 Czerwca 2018 zakończenie roku szkolnego i rozpoczęcie wakacji

Operator

Partnerzy

Uniwersytet Gdański Gdańska Fundacja Oświatowa Miasto Gdańsk Studio 102 SNG

Sponsorzy

edf

Patroni Medialni