Dawid Dunajski

Dzień dobry, mam na imię Dawid i w styczniu tego roku skończyłem 13 lat. Chodzę do szkoły podstawowej, w tym roku skończę 5 klasę. W czasie wolnym od zajęć szkolnych i lekcji, lubię aktywnie spędzać czas, uwielbiam jeździć na rowerze i grać w piłkę nożną, której jestem wielkim fanem.
Od września 2017 roku uczęszczam na zajęcia fechtunku w Gdańskiej Akademii Rebellium. Są to zajęcia oparte na dawnych sztukach walki, wywodzących się z historycznego rycerstwa między innymi takich jak trenowana przeze mnie walka mieczem długim.
W wakacje bardzo bym chciał wziąć udział w półkolonii bądź obozie organizowanym przez Akademię Rebellium. Mam nadzieję, że będę miał taką możliwość, bo będzie to dobra okazja do sprawdzenia swoich umiejętności zdobytych podczas treningów i nauki wielu innych, nowych zdolności rycerskich.
Alicja Domachowska

Mieszkam w Gdańsku. Bardzo lubię spotykać nowych ludzi. Uwielbiam podróżować, poznawać historię i tradycję innych krajów. Uważam, że podróże potrafią wiele nauczyć. Gdy jestem w domu czytam książki albo szyję na maszynie. Wtedy najlepiej odpoczywam. Czasami słucham przy tym muzyki. Moją największą pasją jest moja praca. Spędzam w niej wiele czasu i to daje mi dużą satysfakcję. Pracuję ze wspaniałymi ludźmi, realizujemy ciekawe i ambitne projekty.
Technika i nowy sprzęt 29 Marca 2018 W minionym miesiącu podczas treningów uczyliśmy się wielu nowych chwytów, które zaczynamy wykorzystywać w ataku podczas sparingów. Na każdych zajęciach szkolimy... Kwiecień z mentorem 28 Kwietnia 2018 W minionym misiącu udało mi się spotkać dwukrotnie z moim mentorem panią Alicją :) :)  Odwiedziliśmy salę zabaw EleFun, co było super przeżyciem i momentami również dużym wyzwaniem!... Maj w Rebellium 30 Maja 2018 Cześć wszystkim! Mimnion miesiąc był bardzo intensywny! Dużo ćwiczyliśmy, poznaliśmy dwie nowe techniki, które będziemy teraz doskonalić i wplatac niedługo w walki :) Nowym dla nas wyzwaniem... Wakacje! 29 Czerwca 2018 Za nami koniec roku szkolnego! :) Wakacje to najlepszy czas na trening! :) Przede mną obóz, który odbędzie się w sierpniu, dlatego już teraz zaczynam trenować w każdej wolnej chwili.... Lipcowe Podróże 28 Lipca 2018 Witam wszystkich! Jak wam miną pierwszy miesiąc wkacji? :) U mnie znakomicie! Dużo czasu spędzam grając w piłkę i jeżdząc na rowerze :) Za mna także pierwszy obóz Żeglarski, który... Obóz treningowy 27 Sierpnia 2018 Obóz był wspaniały. Piękna okolica, dobre jedzenie, mili ludzie. Nauczyłem się strzelać z łuku, rzucać podkową, budować dzidy (takie do zabawy... Wrześniowy START 27 Września 2018 Wrześniowy START - nowy sezon czas zacząć. Po wspaniałych wakacjach, udanym obozie i wypoczynku zacząłem treningi. Fechtunek wymaga precyzji, refleksu, sprawności i wielu, wielu ćwiczeń. Szkoda,... treningi w halii 28 Października 2018 Hej Wam, jestem mega zadowolony. Treningi mają inny wymiar. Z zajęć na świeżym powietrzu przenieśliśmy się do salki terningowej. Jest zupełnie inaczej. Mniej miejsca ale więcej skupienia, ciasno... Ćwiczenia dają poczucie pewności i przynoszę efekty. 26 Listopada 2018 W tym miesiącu ćwiczyliśmy sprawność i odwagę. I powiem Wam, że dobrze się przy tym bawiliśmy. Jednym z moich ulubionych spotkań z mentorem jest wyjście na gokarty. To świetny sposób... Mikołajkowe ćwiczenia 27 Grudnia 2018 W grdniu tak dużo się dzieje, czas leci jak szalony. Nadal trenuję zawzięcie, co tydzień, sumiennie i z uśmiechem. Jedno z naszych spotkań mentorskich poświęciliśmy na świąteczną wycieczkę. Już...

Operator

Partnerzy

Uniwersytet Gdański Gdańska Fundacja Oświatowa Miasto Gdańsk Studio 102 SNG

Sponsorzy

edf

Patroni Medialni